OstravskeNoviny.cz

Areál v Ostravě nabízí zábavu pro celou rodinu. Prožijte dobrodružný den

Málokdo by čekal, že právě v Ostravě vznikne tak působivý areál. Celodenní zábava zde čeká nejen na dospělé, ale také na děti. Odjíždět budete s úsměvem na rtu a dobrým pocitem. Co můžete zažít? 

Každý si najde to své

Prostor areálu Skalka je tak rozlehlý, že si zde dopřejete každý svůj vlastní kousek radosti. Atrakce pro děti v Ostravě se budou prolínat se sportovišti, kde si pohodlně zahrajete golf nebo některý ze svých oblíbených sportů. Virtuální realita v Ostravě nabídne pohled do neznámých světů a zážitek pro celou rodinu. Zábavní centrum obsahuje minizoo, indiánskou stezku, nebo třeba rýžování zlata. 

Zvířata na dosah

Minizoo v areálu si vychutnají výletníci každé věkové kategorie. Vystoupejte na stříbrnou věž, ze které budete mít výhled na všechna zvířátka, pozorujte Skaláčka, který se objevuje každou hodinu, nebo si projděte bludiště. V minizoo na vás čeká mnoho kontaktních zvířátek, která už se těší na vaši návštěvu. Nadšení z krmení a hlazení lamy nebo klokana se bude odrážet v očích nejmenších členů rodiny. V minizoo na vás čeká více než dvacet druhů zvířat. 

Dobrodružství ve vodním světě

Proměňte se v piráty a navštivte pirátskou loď. Užijte si zábavu s vodními mlýnky, nebo si třeba zkuste aquazorbing. Pro všechny milovníky přírody je zde připraveno paleo naleziště, kde můžete objevit zkameněliny. Máte dostatek času? Pojďte rýžovat zlato, třeba se na vás štěstí usměje. Ve vodním světě nechybí ani oblíbené lodičky, nebo prostorná hladomorna. Piráti, na start!

V areálu se pořádají zábavné dětské tábory, kde si děti mohou užít tematicky laděnou zábavu. Zábavní park se také proměnil ve vyhledávanou svatební destinaci. Na své si zde přijde skutečně každý. Někteří si poprvé pohladí lamu, jiní zažijí netradiční svět her ve virtuální realitě. V tomto areálu se rozhodně nudit nebudete.

Comments are closed.