OstravskeNoviny.cz

Chcete pracovat a zároveň se vzdělávat v oboru IT?

Baví vás svět informačních technologií? Chcete v tomto odvětví pracovat, jelikož vás IT naplňuje? Zároveň chcete dál rozvíjet své zkušenosti a dál se vzdělávat, protože chcete být zkrátka dobří? V tom případě je načase změnit zaměstnání a poslat si svůj životopis do firmy, kde IT specialistu zrovna hledají. Vybírejte si firmu nejen dle platového ohodnocení, ale také dle benefitů a dle toho, co vám může daná firma nabídnout. Pokud se nechcete brodit nabídkami pracovních pozic, máme pro vás tip. Co třeba poslat životopis do firmy U&SLUNO?

U&SLUNO

Pokud jste nadšencem do světa informačních technologií, nic vám nepřekáží v tom se v tomto oboru dále vzdělávat, dokonce v něm pracovat. Lidí, jako jste vy, není mnoho, zaměstnavatelé si vás budou cenit. Jak jsme zmínili, vybírejte si dle několika aspektů.

Staňte se členem týmu U&SLUNO

Nejen adekvátní platové ohodnocení, ale také rozmanitou náplň práce. To může nabídnou ostravská firma U&SLUNO. Kromě zmíněných věcí nabízí také pružnou pracovní dobu, přátelské pracovní prostředí a práci v příjemném kolektivu. Už jen třešničkou na dortu jsou čokoládové středy nebo vynikající káva na pracovišti.

Firma mimo jiné nabízí i možnost pracovat formou Home Office. Pracovat tedy můžete prakticky odkudkoli z České republiky, nemusíte dojíždět denně do Ostravy.

Kdo je firma U&SLUNO?

Před odesláním životopisu se hodí vědět, co je firma U&SLUNO vlastně zač. Jedná se o dynamickou společnost zaměřující se na konzultační a poradenské služby pro retail, logistiku a distribuci. Mimo jiné se zaměřuje i na informační technologie jako takové.

V současné době hledají posilují do svého týmu, proto #joinus. Aktuální volné pracovní pozice najdete na joinus.cz. Stanete se novým programátorem nebo specialistou softwarových aplikací? Či z vás bude nový konzultant?

Comments are closed.