OstravskeNoviny.cz

Chcete se učit anglicky? Podejte si přihlášku do jazykové školy!

Česká republika se může pyšnit mnoha studentskými městy a Ostrava je jedním z nich. Kromě toho, že se zde nachází vysoké školy, nachází se zde i jazyková škola, která slibuje kvalitní vzdělání v jazycích. Dnes je znalost některého světového jazyka samozřejmostí a spousta potenciálních zaměstnavatelů vyžaduje dobrou znalost hlavně angličtiny, případně němčiny. V dnešním článku se podíváme, kdy si můžete podat přihlášky na jazykové kurzy či pomaturitní studium do jazykové školy v Ostravě.

V Ostravě sídlí jazyková škola Pygmalion, která je členem Asociace certifikovaných škol. Tato jazyková škola se nejprve zaměřovala na výuku anglického jazyka, ale později své portfolio jazyků rozšířila i o další, jako je ruština, italština, španělština, němčina a podobně.

Kdy si podat přihlášku do jazykové školy?

Jestliže vás láká jazyková škola Ostrava, pak si budete chtít podat přihlášku do některého z jazykových kurzů. Jako první se vám nabízí pomaturitní studium, které je určeno zejména pro studenty, kteří ještě nechtějí jít pracovat, ale chtějí se vzdělávat v jazycích. Pomaturitní studium probíhá každý den v dopoledních hodinách, a to celkem 20 vyučovacích hodin týdně. Přihlášky můžete podávat až do 31. srpna. Jestliže ale podáte přihlášku do 31. května, dostanete slevu 1 500 Kč, do 30. června dostanete slevu 1 000 Kč a do 31. července je sleva 500 Kč.

Na jazykové kurzy, které probíhají v odpoledních hodinách, se můžete přihlásit prakticky kdykoliv. Informujte se přímo v jazykové škole Pygmalion o tom, kdy si můžete podat přihlášku.

Tato jazyková škola nabízí celou řadu kurzů, které jsou rozděleny podle úrovní. Jejich cena se různí, záleží na konkrétním jazyku a typu kurzu. Na své si však přijde každý. Tak začněte i vy studovat a vzdělávat se. Nikdy nevíte, kdy se vám bude angličtina či jiný cizí jazyk hodit.

Comments are closed.