OstravskeNoviny.cz

Co nabízí jazykové kurzy v Ostravě?

Nejprve si řekneme, co nabízí kurzy pro veřejnost. Rozdělují se na dva a to standardní a intenzivní. U standardního kurzu jsou kurzy rozděleny zvlášť do jednotlivých úrovní a jsou vyučovány lektory ze zahraničí i českými kvalifikovanými lektory.
Výhodou standardního kurzu je práce v malých skupinách, tempo i obsah hodiny jsou přizpůsobené každému tak, jak mu to vyhovuje.
Nyní si řekneme něco o intenzivní výuce. Je určen hlavně pro ty, kteří si mohou dovolit věnovat výuce více času a tím se více přiučit a být dříve schopen mluvit plynuleji a rozumět jednotlivých větným konstrukcím. Jedná se tedy o nejefektivnější výuku pro studenty.

Kurzy pro přípravu k státní maturitě

Jak už název vypovídá, tyto jazykové kurzy Ostrava jsou určeny zejména pro ty, které čeká v brzké době státní zkouška z anglického nebo jiného jazyka. Studenti středních tak mohou využít těchto kurzů a doučit se věci, které jim pomůžou k dokončení zkoušky na středních školách.
Výuka je konkrétně zaměřena na čtení, popis obrázku, konverzace nebo vyhledávání důležitých informací z textu. Studenti se naučí odhadnout význam slova, které neznají. Lektoři se zaměřují na všechny typy úloh a příklady, které se mohou objevit u maturitní zkoušky. Studenti dostanou i praktické rady, které jim pomohou nejen u zkoušky, ale i v běžném životě.

Comments are closed.