OstravskeNoviny.cz

Inzerce půjček přináší zajímavé možnosti pro tisíce zájemců

Pět tisíc nebo osm tisíc? Případně potřebujete jen dvě tisícovky? Záleží jen na aktuální potřebě, jakou má váš rodinný rozpočet – třeba je ve hře složenka nebo něco úplně jiného, třeba záloha za lyžařský kurz vašich školou povinných dětí. Nevolejte příbuzným, neproste sousedy, protože je tu alternativa v podobě nebankovní půjčky, která je nejen diskrétní, ale především prakticky stoprocentně jistá. Žádost odešlete online a nikdo další o ní nemusí vědět, protože všechny údaje jsou perfektně zabezpečené na serveru poskytovatele úvěru.

Zabere vám to jen několik málo minut

Dlouhé čekání, které se rozhodně nedá nazvat jako balzám na unavené nervy, ale spíš další část dne, co by vás zrovna moc nepotěšila? Ale vůbec ne, moderní doba je o něčem úplně jiném. Vždyť právě inzerce půjček je hodně široké téma, stačí si prohlédnout aktuální nabídku a jistě už budete vědět, co dělat. Přemýšlet byste měli například o tom, jak vysokou částku vlastně nyní potřebujete. Rozhodně si neberte vyšší půjčku, než je zrovna nutné – i kdyby byla nabídka opravdu lákavá a úroky nadmíru výhodné. Stát na okraji dluhové pasti by bylo hodně nepříjemné, pokud jde o finance, je lepší všechny alternativy pečlivě zvážit. Už jen proto, že když se rozhodnete, vyplnění formální žádost o půjčku je vlastně záležitostí několika okamžiků!

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Kolik věcí vlastně musíte beze zbytku splnit, aby se podobná půjčka stala opravdu realitou. Za prvé, není jich právě mnoho – dalo by se dokonce říci, že schválení žádosti bude v drtivé většině případů spíše jen formalitou. Většina podmínek je stanovená legislativou, proto z nich nelze nijak slevovat, ale jak jistě poznáte, jejich splnění je snadné. Oč tedy přesně jde? Kolik věcí je třeba dodržet a jaké údaje nesmí chybět v žádosti, aby mohla být dále zpracovávána? Bohužel, jedna jediná kolonka, která by zůstala nevyplněná, znamená stopku – ale na podobnou věc vás případně formulář velmi rád upozorní. 

  • Jméno, příjmení a kontaktní údaje (telefon, email), žadatel musí být také starší osmnácti let. 
  • České občanství nebo trvalý pobyt na území ČR – možnost pro dlouhodobě pracující cizince.
  • Pravidelný měsíční příjem, který je možné doložit. Výpis z účtu v PDF za poslední tři měsíce.

A jak poznáte férového poskytovatele?

Transparentní jednání je na trhu s úvěry velmi žádoucí. Jak ale najít společnost, která opravdu nemá co skrývat a kde jistá půjčka není jen nějaké klišé? Především by měla mít sídlo na adrese, jíž lze snadno dohledat, podobně tak je to i s historií. Pokud nemůžete najít reference konkrétního poskytovatele, je jistě něco špatně. A když nejsou ohlasy právě pozitivní, také to není důvod k nějakému jásotu. Spíše naopak, možná byste se měli podívat, zda nejsou dostupné i jiné alternativy. Pokud jde o finance, je zcela namístě obezřetnost, bez ní to opravdu nejde!

Mantinely jsou pevně dané, až patnáct tisíc korun

Krátkodobá půjčka má jasně stanovené rozmezí – minimum je tisícikoruna, maximum pak patnáct tisíc korun. Lhůta splatnosti může mít kvarteto podob, a sice 1, 2, 3, případně pak také celé 4 týdny. Kolik si tedy chcete půjčit? Stanovte si konkrétní cifru a následně o ní požádejte. Nebylo by ale jistě rozumné vzít si vyšší úvěr, než jaký opravdu potřebujete, a to samozřejmě pro financování nějaké opravdu akutní a nutné záležitosti. Dluhová past je velmi nepříjemné téma, zvláště pro ty, kteří takovou věc přímo zažili na vlastní kůži. Přitom stačilo jen opravdu málo, být ve finančních záležitostech trochu více obezřetnějšími.

Comments are closed.