OstravskeNoviny.cz

Jak na finanční potíže?

Když se kolem sebe porozhlédneme nebo se poptáme, můžeme být vysloveně nemile udiveni tím, kolik je kolem nás lidí nucených žít z vysloveně nedůstojných příjmů. Je celá řada penzistů, lidí na nejrůznějších sociálních dávkách, ale i zaměstnanců či soukromě podnikajících osob, kdo nemají příjmy nikterak závratné, ba kdo jsou naopak pomalu žebráci. Jenže co těmto často zbývá jiného, než se smířit s tímto svým osudem? Nic. Pokud není lukrativnější práce k dispozici nebo jsou tito přímo práce neschopní, nedá se nic jiného dělat.

A je nasnadě, že se tito – ovšem samozřejmě nejen tito – lidé nejednou dostávají do finančních problémů. Peníze jim dojdou rychleji, než s nimi zaplatí vše, co je třeba zaplatit, a oni se tak zkrátka ocitnou na nule. A stačí jenom málo, aby se z nuly dostali do mínusu.

A co si mají tito počít pak? Nejednou pomůže jedině půjčka.

Jenže ono to ani s půjčkou není zase až tak prosté. Finanční instituce, jež nějaké půjčky poskytují, totiž samozřejmě požadují záruky, že se jim jejich peníze v pořádku vrátí, a je logické, že lidé v nesnázích zrovna moc k nabídnutí nemají. A tak v bance neuspějí.

americká hypotéka bez registru

V bance sice ne, ale u nebankovní společnosti dost možná ano. Taková americká hypotéka bez doložení příjmu, případně americká hypotéka bez registru, tu může být i pro ně. A může to být často ta nejvýhodnější a nejlevnější hypotéka, jež je dostane z problémů. Jakmile se tu totiž žadatel zaručí za půjčené peníze dáním nemovitosti do zástavy, nic nebrání tomu, aby si tito půjčili klidně i sedmdesát procent odhadní ceny takové nemovitosti. Samozřejmě za předpokladu, že budou mít tito z čeho uhradit aspoň ty nejnižší flexibilně nastavené splátky.

Podmínky jsou u podobných hypoték více než příznivé, lze je využít k financování čehokoliv, a tak se i ten zdánlivě nejbeznadějnější případ dočká řešení svých potíží.

Comments are closed.