OstravskeNoviny.cz

Jak se naučit jazyk v Ostravě

Člověk má v dnešním době výhodu, když umí kromě svého mateřského jazyku i další. Každý má svobodný výběr. Mezi výběrovými jazyky více méně bývá Angličtina, tenhle jazyk se dá říct, že by měl být jako druhý hlavní po našem mateřském jazyku. Pak máme na výběr mezi Španělštinou, Francouzštinou a Němčinou. Dokonce v některých kurzech máte možnost vybrat si i mezi Italštinou a Ruštinou, ale to je minimálně.

Jazykové školy

V této době je nejrozumnější si vybrat jako následující jazyk angličtinu. V dnešní době je na ni kladen důraz při zaměstnaní. Své jazyky se dá zlepšit v Jazykových školách. Samozřejmě záleží na každém z nás, zda chceme, nebo nechceme navštěvovat takovéto jazykové kurzy. Jazykové školy mívají dvě důležité výhody. První výhoda je, že jazykové školy navštěvuje málo lidí, takže lektoři můžou více času věnovat každému účastníkovi jednotlivě. A další výhodou je, že v jazykových kurzech učí lektoři a většinou rodilí mluvčí.

Bývají i formy studií jazyků. Jako první forma jsou krátkodobé jazykové kurzy, potom jsou to dlouhodobé jazykové kurzy a nakonec prezentační roční studia. Pakliže se chceme v jazycích zkvalitnit tak to určitě to stojí za to. Jako tip doporučujeme jazykovou školu Pygmalion. Ta nabízí jednak jazykové kurzy, ale také pomaturitní studium, překlady, tlumočení atd. Tuto školu využívá např. firma Tieto (veřejná reference z února 2013), pro kterou pořádá kurzy anglického a německého jazyka.

Comments are closed.