OstravskeNoviny.cz

Jak sehnat dobrého zubaře?

Podobně jako si vybíráte u kterého kadeřníka se necháte ostříhat, jakou barvu bude mít vaše auto, kde ho koupíte, v jakém autobazaru, jistě je důležité i který zubař bude pečovat o váš chrup.

Kam vlastně jít

Přemýšlíte která stomatologicka klinika bude pro vás i vaše děti nejvhodnější a nejlepší, protože dbáte o jejich i své zdraví a nepatříte mezi ten typ lidí, který zubaře navštíví jen sporadicky, pravidelné prohlídky vynechává a chce jen základní vyšetření a rychle z ordinace pryč a určitě chcete kvalitní a důkladné ošetření.

V ordinaci

Pokud poprvé navštívíte ordinaci, kterou jste si vybrali, pořádně se tam porozhlídněte, jaký je tam personál, zda vám ochotná sestřička zodpoví na všechny dotazy, co vás napadnou. Při opakované návštěvě ordinace vás už znají a oslovují vás příjmením. V čekárně byste se také měli cítit příjemně a zkrátit si pohodově čas na případný zákrok, který vás čeká nebo na pravidelnou půlroční prohlídku. Neměly by na stole být poházené staré a poškozené časopisy či knihy ke čtení. Pokud ošetřující lékař našel ve vašich zubech například kaz, je vhodné znecitlivit místo injekcí, aby zákrok byl co nejméně bolestivý. Jistě si s těmito radami najdete vhodného zubaře, ke kterému se budete stále rádi vracet, podobně jako se ženy s úsměvem vracejí ke své manikérce na modeláž nehtů.

Comments are closed.