OstravskeNoviny.cz

Kde najít v Ostravě skvělou práci?

Mít dobrou práci, do které chodíte rádi, je veliké štěstí. Dnešní doba je poměrně těžká a mnoho malých i velkých firem se z úsporných důvodů rozhoduje propouštět a snižuje počty svých zaměstnanců. Pokud přijdete o práci, není to jednoduchá situace. Potřebujete se nějak uživit a to bez práce nejde. V Ostravě sice panuje vysoká nezaměstnanost, ale volná pracovní místa se vždy najdou, proto nezoufejte a využijte portálu www.pracevokoli.cz k nalezení své nové práce.

Tento portál se zabývá inzercí volných pracovních míst. Nabídka práce je zde prakticky zobrazena pomocí mapy. Vyhledávání pracovních pozic je velice snadné, rychlé a výhodou je cílenost. Do vyhledávače si totiž zadáte město, ve kterém byste chtěli pracovat, čímž dostanete nabídky práce v daném městě. Ještě výhodnější je zadat adresu vašeho bydliště, přičemž vám vyhledávač nabídne volné pozice, které se nachází v blízkosti a okolí vašeho bydliště. Daná pracovní místa jsou na mapě vyobrazena prostřednictvím kapiček s příslušným písmenem abecedy. O jakou pozici se jedná vidíte vpravo od mapy, kde je seznam pozic, ke kterým je rovněž přidáno určité písmeno abecedy. Tak vidíte, která pozice se nachází v určitém místě na mapě. Po kliknutí na kapku či profesi získáte podrobnější výpis týkající se dané práce. Můžete se tedy dozvědět, o jaký pracovní poměr se jedná, jaké je požadováno vzdělání, provoz a samozřejmě uvidíte adresu zaměstnavatele včetně kontaktu na něj. Tak můžete rychle reagovat a oslovit firmu, u které se chcete ucházet o práci.

Jestliže hledáte práci v Ostravě, zadáte do vyhledávače pouze Ostrava a zobrazí se vám nabídka práce v Ostravě a okolí. Projedete si volná pracovní místa a pokud vás nějaká nabídka zaujme, nezbývá nic jiného, než firmu kontaktovat. Kontaktní údaje jsou vždy na danou firmu, nikoli na nějakou zprostředkovatelskou agenturu, jak tomu u mnoha nabídek práce bývá. Pokud si žádnou profesi nevyberete, nezoufejte. Máte další možnost. Pod mapou je políčko k vyplnění e-mailu. Zde zadáte svůj e-mail a jakmile se aktualizuje nabídka práce ve vámi vybrané lokalitě, informace o nových volných místech vám přijde elektronickou poštou. Tudíž nemusíte znovu navštěvovat web a kontrolovat jej.

Zkuste si najít novou práci skrze tento portál. Uvidíte, že najdete, co jste hledali.

Comments are closed.