OstravskeNoviny.cz

Kde v Ostravě můžete uplatnit slevové kupóny?

Máte radost z toho, když můžete cokoli zakoupit v akci? Ať už jsou to potraviny, oblečení, elektronika či něco jiného? Takový nákup se často vyplatí, i když je sleva jen pár korun. Zároveň velice často uvítáte nejrůznější slevové kupóny, které nabízí svých zákazníkům něco navíc? Může to být buď sleva na nějaké zboží či třeba nějaký další produkt zdarma. A každá sleva se přece hodí, není to tak?

Pokud rádi nakupujete, nebo se doslova považujete za nákupní maniaky, pak musíte navštívit nový internetový server Slevovykupon.net, který je určen všem příznivcům slev a slevových kupónu. Jedná se o největší online katalog, který sdružuje slevové kupóny na nákup zboží a služeb z obchodů z celé ČR, ať už těch kamenných nebo internetových.

Vyhledávání slevových kupónů je na webu velice jednoduché. Na úvodní straně máte vždy zobrazen seznam končících akcí. Dále si můžete zvolit třeba lokalitu, kde byste si přáli slevový kupón uplatnit. Stačí tedy vybrat Ostravu, případně jiné město a ihned získáte seznam slev a slevových akcí, které jsou platné pro danou lokalitu. Např. v části Ostrava se lze rovněž prokliknout na obchodní centra, jako je Forum Nová Karolina, Futurum Ostrava, Laso, Avion Shopping park a další. Můžete tak velice snadno zjistit, jaké slevové kupóny nabízí obchody ve zmíněných obchodních centrech a jestliže se do některého z nich zrovna chystáte, rozhodně stojí za to se podívat a uplatnit nějakou slevu.

Určitě se ptáte, jak můžete danou slevu uplatnit? Je to velmi jednoduché. Stačí zobrazit slevu, která vás zaujala. V detailu se dozvíte bližší informace k dané slevě. Poté je potřeba kliknout na kupón: zobrazit a kopírovat. V průběhu objednávky pak vložte slevový kód do kolonky „slevový kupón“ či „slevový kód“ apod. Daná sleva vám pak bude odečtena z hodnoty objednávky a vy tak ušetříte. Pokud nebudete objednávat skrze internet, ale chcete slevu uplatnit přímo v kamenném obchodě, pak je potřeba vytisknout slevový kód, který pak předložíte na pokladně. Postup je opět podobný. Kliknete na detail kupónu, poté na „vytisknout“ a daný slevový kód si vytisknete.

Jestliže nechcete, aby vám ty nejlepší slevy unikly, můžete si nechat posílat novinky jednou týdně. Stačí na homepage zadat vaši e-mailovou adresu a kliknout na „odebírat“. Tak budete mít přehled o těch nejnovějších akcích a budete je moci případně ihned využít.

Comments are closed.