OstravskeNoviny.cz

Kdo pomůže živnostníkům s BOZP a PO?

Pakliže hovoříme o bezpečnosti práce a o požární ochraně, hovoříme o dvou zákonných povinnostech, které je nutné mít vyřešené, přes to zkrátka nejede vlak. Jestliže by se při neohlášené (nebo také při ohlášené) kontrole ze státní správy přišlo na to, že BOZP a PO vyřešené není, bylo by zaděláno na pořádný průšvih, který by si podnikatel za rámeček opravdu nedal. V případě, že nebude vyřešené BOZP a PO, může být podnikateli udělena pokuta, která se může dostat až do výše několika set tisíc korun. Pro malé podnikatele to může znamenat i vůbec poslední pokutu, jelikož je dostane do krachu.

Dlouho tedy neotálejte a podnikejte tak, jak se sluší a patří. Podnikejte tedy bezpečně, podnikejte tak, jak byste měli. Mějte vyřešené BOZP a PO a neriskujte, že vám bude udělena pokuta v případě neohlášené kontroly ze státní správy.

Jenže co když na to nemáte čas? Co když ani nevíte, co BOZP a PO obnáší?

Raději se svěřte do rukou odborníků

V případě, že BOZP a PO nemůžete nebo neumíte sami vyřešit, raději se svěřte do rukou odborníků. Investujte peníze firmy na to, abyste v případě neohlášené (či ohlášené) kontroly prošli na výbornou. Vhodnou firmu vybírejte na základě referencí a recenzí, ty vám pomohou, jelikož jsou v nich obsažené zkušenosti klientů.

Zkuste to s firmou Extéria

Mezi nejlépe hodnocenými společnostmi je firma Extéria, která je dnes přední společností poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. Působí nejen v České republice, ale také na Slovensku. Nejvíce vyzdvihovány jsou nízké ceny, které však nemají dopad na kvalitu poskytovaných služeb. Stejně tak je kladně hodnocená také profesionalita, s níž odborníci firmy přistupují ke každému klientovi bez ohledu na to, jestli se jedná o velkého podnikatele nebo o drobného živnostníka.

Chválená je také telefonická podpora, která je k dispozici pokaždé, kdy je to potřeba.

Comments are closed.