OstravskeNoviny.cz

Krása Beskyd

Beskydy jsou každým rokem hojně navštěvovány nikoliv desítkami, ale hned stovkami turistů z každého koutu (nejen) naší republiky. Není se čemu divit, když je právě tato oblast tak oblíbená, vždyť má opravdu co nabídnout! Turisté si zde oblíbili zejména výšlap na Lysou horu, která se považuje za nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. Na tento vrchol se mimochodem dá skvěle vyjít sice pěšky, ale pokud toužíte po troše jinakosti, pak to zkuste s kolem. I tak se to dá!

rekreační centrum Sepetná

Mimo turistické trasy a krásnou přírodu jsou však Beskydy oblíbené zejména pro možnosti odpočinku. Nabízí se zde totiž velké množství wellness center a wellness pobytů, které jsou hodnoceny mezi ty nejlepší v celé České republice. Takové wellness služby vám nabízí i rekreační centrum Sepetná, které je však oblíbené zejména díky svému ubytování. Toto ubytování totiž v Beskydech nemá konkurence! Vyberou si z nabídky i ti nejnáročnější klienti, kteří následně odjedou s vědomím, že se sem opět znovu vrátí třeba zrovna příští rok.

Co rekreační centrum Sepetná nabízí?

Pokud sem plánujete vyrazit, určitě se poohlédněte po ubytování, protože krásu Beskyd nepoznáte během jednoho odpoledne. Možností ubytování v Beskydech je mnoho, ovšem velkou řadu z nabízených možností nabízí právě rekreační centrum Sepetná. Právě toto centrum vám dává vybrat si z ubytování v bungalovech či chat, které jsou většinou vybírány rodinami nebo partami dobrých přátel. Pro páry či dvojici kamarádů se však doporučuje ubytování ve zdejším penzionu Sluníčko. Pakliže do Beskyd míříte za odpočinkem a relaxací, využijte služby hotelu Sepetná, který vám nabízí právě ony zmiňované wellness služby. Mimo ně si však budete moct užít i jiné sportovní aktivity, mezi něž je zařazen samozřejmě i bazén. A až vám vyhládne, pak zamiřte do restaurace, kde vám budou podávány ty nejlepší gastronomické pochoutky.

Comments are closed.