OstravskeNoviny.cz

Kuchyňské trendy letošního roku: do domácnosti vtrhla zelená

Investovat do nové kuchyně je jistě správné, pokud se nám aktuální doslova rozpadá pod rukama. Když vám zůstane úchytka v rukou po otevření skřínky, je to ten poslední signál k tomu, abyste se skutečně vydali do obchodu s nábytkem a vybrali si novou linku, která vám bude opět sloužit další desítky let. Pokud však chcete vsadit na něco skutečně originálního, sledujte aktuální trendy, mezi kterými se ukrývá například působivá zelená. 

Dřevo všude, kam se podíváte

Než však přejdeme k oné zelené barvě a tomu, kam ji vlastně v kuchyni zakomponovat, musíme zmínit dřevo, které se dostalo mezi trendy a nehodlá svůj post někomu či něčemu jinému předat. Pokud si chcete vybudovat opravdu nádhernou kuchyni, dřevěné podlahy jsou tím, s čím rozhodně začněte. Pokud však dřevěné podlahy nechcete, protože se vám zdají v tomto směru velmi nepraktické, vinylové nebo plovoucí podlahy mohou být alespoň imitací dřeva a mohou člověku dodat podobný příjemný pocit. 

Dřevo se nebojte zakomponovat ani do kuchyňské linky. Deska může být z masivu, ale také z lamina, případně doplňky v podobě prkýnek nebo vařeček nechte na očích. 

Zelená se i vaše kuchyňská linka

Při výběru kuchyňské linky jako takové myslete na to, že nemusíte vsadit pouze na tradiční bílou, která je sice barvou čistoty, ale do jisté míry je už out. Má ji totiž doma každý. Co tak vsadit na působivou zelenou, která přinese do kuchyně trochu harmonie a přírodního nádechu?

Kuchyňské trendy zahrnují právě zelenou, na kterou byste měli sázet hlavně v případě, že je hezky tmavá. I když mentolově zelená je také vkusná, do kuchyně se hodí spíše zemité odstíny, které jdou se zmíněným dřevem hezky ruku v ruce.

Obklady na stěny geometrických tvarů

Abyste nemuseli malovat několikrát do měsíce, vsaďte na obklady na stěnu, které se také zařadily k posledním módním trendům. V ideálním případě sázejte na geometrické zpracování, které je netradiční a na první pohled velmi působivé.

Comments are closed.