OstravskeNoviny.cz

Levnější proud i plyn díky e-aukci!

Na český trh pronikla novinka, elektronická aukce energií, díky které budou moci i domácnosti, nakoupit levnější elektrickou energii a plyn přímo na burze. E-aukce energií jsou určeny zejména pro firmy a veřejnou správu. Smyslem je vydražit co nejlevnější plyn a elektřinu, což při odběru většího množství znamená úsporu až několik tisíc ročně. Tuto možnost budou moci využít i domácnosti, neboť i tito koncoví odběratelé chtějí ušetřit, co to dá a i pro ně je možnost vydražit levnější energie velice zajímavou možností.

E-aukce plynu a elektřiny se zúčastní několik dodavatelů. Mezi sebou soupeří, aby zákazníka získali, což vede ke snížení výsledné ceny a mnohdy je pokles docela výrazný. Obecně lze říci, že čím více lidí se do elektronické aukce zapojí, tím jej jejich vyjednávací síla vyšší a dodavatelé nabízejí nižší ceny.7723743_web

Na severní Moravě se tento trend již docela pěkně osvědčil a díky nákupu přes e-aukce energií ušetří domácnosti za plyn a elektrickou energii nemalé finanční prostředky. Zkuste to tedy také, už nemáte pouze jedinou možnost vybrat si dodavatele za účelem snížení nákladů za energii. Nyní je možné zapojit se do e-aukce a vydražit ceny za energii, které pro vás budou mnohem nižší.

Zúčastněte se elektronické aukce pořádané společností A-TENDER s.r.o., která je nezávislým subjektem s celorepublikovou působností. Primárně společnost připravuje e-aukce energií pro firemní klientelu i státní organizace, a nově právě chystá i e-aukce pro domácnosti. Můžete tak snížit výdaje o 15 až 35%. Aukce energií probíhá transparentní formou výběrového řízení, která vylučuje korupci či manipulaci s výsledky. Trvá obvykle 60-90 minut. Pro vás bude výsledek e-aukce vždy ten nejvýhodnější, protože vyhraje ten dodavatel, který nabídne nejlevnější cenu.

Společnost A-TENDER s.r.o. pořádá e-aukce elektřiny a plynu napříč Českou republikou, takže je jedno, ve které části naší země bydlíte. Ač má společnost sídlo v Praze, to, že jste z Ostravy pro vás není žádnou překážkou. Pokud jste firemní klient, státní organizace nebo soukromá osoba, neváhejte se na A-TENDER s.r.o. obrátit, zapojte se do některé z e-aukcí a už neplaťte za energie více, než musíte.

Zdroj fotografie: A-TENDER s.r.o.

Comments are closed.