OstravskeNoviny.cz

Masáž, kolagen i obličejové masky jako recept na mladistvou pleť

Jak na mladistvou pleť? Otázka, kterou si pokládá nejedna žena. Bohužel stárnutí není něco, čemu bychom mohli stoprocentně zamezit, i když kolagenové doplňky stravy projevy výrazně zmírňují a minimalizují. Proto je třeba vědět triky, jak si alespoň trochu pomoct a jak udělat z hlubokých vrásek pouze jemné, sotva postřehnutelné linie linoucí se obličejem. Tak si pár fíglů pojďme představit!

kolagen

S kolagenem nejdál dojdeš

Úplným základem v péči o pleť je kolagen. Jak již bylo zmíněno, v jeho moci je výrazně zmírnit, respektive minimalizovat projevy stárnutí. Bylo prokázáno, že se tato ve vodě nerozpustná bílkovina časem vytrácí z lidského těla. První úbytky můžeme evidovat už kolem pětadvacátého roku života. Poté zhruba ve čtyřiceti se jeho přirozená tvorba zcela zastavuje. Je proto klíčové látku opětovaně do těla doplnit. 

Pomocnou ruku podává Rays anti-age, elixír mládí, který patří k opravdu nejoblíbenějším produktům na trhu. Krásně se rozpouští, je snadno vstřebatelný a tělo si z něj vezme naprosté maximum, což je klíčové. 

Vyzkoušejte pleťové masky

Jaký je další recept na mladistvou pleť? Rozhodně pleťové masky. Ať už sáhnete po těch z drogeriích nebo se rozhodnete si jednu takovou připravit doma, neuděláte krok stranou. U masek z drogerií si jen dávejte pozor na jejich složení. Ne všechny jsou zrovna přínosem, některé obsahují látky, které mají spíše opačný efekt, než jakého chcete dosáhnout. 

Při tvorbě těch domácích se zase zaměřte na vajíčka, okurky, zelí nebo med či banán, který pokožka i pleť doslova milují.

Masáž pomáhá

Jak prospět své pokožce a pleti? Tím, že vsadíte na masáž. Je velká škoda, že ji upozaďujeme, co se týče obličeje. Chodíme na masáž zad, na masáž nohou, ale tvář – zde nám to nepřijde efektivní. Jenže ve skutečnosti se veškeré napětí hromadí právě obličeji, který je na něj nejnáchylnější.

Comments are closed.