OstravskeNoviny.cz

Okouzlí vás akrylové nehty?

Základem vizáže ženy jsou nejen upravené vlasy a obličej, ale také zdobené nehty, které jsou jakousi vizitkou. Jestliže nemáte své přírodní nehty dostatečně silné a dlouhé například pro francouzskou manikúru, můžete se obrátit na moderní alternativu – na akrylové nehty. V nehtových studiích se setkáte nejen s akrylovými, ale také gelovými nehty. Gelové nehty jsou u nás častější a oblíbenější a akrylové nehty jsou neprávem nedoceněné. Jsou pevnější, pružnější a ideální pro ženy, jejichž každodenní náplní je manuální práce. Akrylové nehty jsou dokonce odolné vůči čisticím prostředkům.

Modeláž bez UV lampy

Pokud se rozhodnete pro akrylové nehty a chcete si je dělat doma, musíte si pořídit vhodné příslušenství. Zde vám ale odpadá povinnost zakoupení UV lampy, protože akryl schne přírodní cestou, tedy na vzduchu. Kdežto gelové nehty UV lampu vyžadují, protože gel bez UV záření neztvrdne. Ušetřené peníze za UV lampy můžete investovat do kvalitních akrylů, které najdete v internetovém obchodě www.rajnehtu.cz.

Nehty fotogalerie pro inspiraci

Výhodou je, že na akrylové nehty je možné dát zdobení všeho druhu. Můžete si koupit glittry, kamínky, razítka na nehty, ale také 3D zdobení, piercingy či peříčka. Nebraňte se extravagantnosti a začněte experimentovat. Pokud nemáte bohatou fantazii, inspiraci vám dodá nehty fotogalerie, kam fotografiemi přispívají začátečnice i profesionálky s bohatou fantazií. Pokud máte ale nápady i vy, nebojte se do nehty fotogalerie přispět a pomoct tak jiným uživatelkám.

Comments are closed.