OstravskeNoviny.cz

P SHINE – nová metoda manikúry

Trápí vás lámavé a slabé nehty? Chcete mít krásné a upravené přírodní nehty? Častým důvodem těchto problémů je nedostatek vitamínů. Ale můžete pro své nehty udělat něco užitečného a docílit jejich přirozeného vzhledu. V posledních letech se hojně rozšířila metoda P SHINE, manikúra založená na čistě přírodních produktech. Cílem P SHINE je nehty posilnit, dodat jim potřebné vitamíny a ucelit jejich vzhled. P SHINE není název pouze pro metodu jako takovou, ale i pro společnost, která produkty z přírodních materiálů distribuuje do celého světa. Vaše nehty budou pevné jako nikdy předtím, a budete si užívat jejich krásy.

I nehtová modeláž je řešení

Ale metoda P SHINE není jediným řešením pro lámavé a slabé nehty. Velké oblíbenosti se těší i nehtová modeláž, která se dnes provádí dvojím způsobem. Jednak si můžete nechat aplikovat gelové nehty, jednak akrylové. Výběr záleží pouze na vás. Nehtová modeláž se ale liší v ceně. Akrylové nehty jsou u nás méně dostupné, a tak v nehtových studiích poměrně dražší. Ale nehtová modeláž není nic složitého, a tak ji mnohé ženy zvládnou i z pohodlí svého domova. Stačí investovat do počátečního vybavení, respektive do sady na gelové nehty, která pro začátek obsahuje vše potřebné. Nehtová modeláž doma se rozhodně vyplatí.

Gelové nehty fotogalerie pro inspiraci

Nehtová modeláž není nic složitého a zvládne ji každá žena s trpělivostí a šikovnými ruky. Možná se ale obáváte, že nebudete mít dostatek nápadů a inspirace pro zdobení nehtů. Nezoufejte, protože gelové nehty fotogalerie vám pomůže najít inspiraci. Můžete podle gelové nehty fotogalerie zdobit své nehty, nebo si vzít alespoň část nápadu a přetvořit si ho podle sebe. Do gelové nehty fotogalerie přispívají nejen domácí uživatelky, ale také mnohé profesionálky, které chtějí ženy inspirovat.

Comments are closed.