OstravskeNoviny.cz

Perfektní adrenalinové zážitky

Adrenalinové zážitky dnes lákají spoustu lidí, ale ne všichni mají dostatek odvahy se adrenalinového zážitku zúčastnit. Adrenalinové zážitky dostanou do krve dostatečnou dávku adrenalinu, vnesou do vás nezapomenutelné zážitky. V současné době jsou adrenalinové zážitky vhodné také jako dárek, jejich originalita nadchne jak ženu, tak i muže. Z pestré nabídky zážitků si vybere každý. Pro milovníky výšek je připraven tandemový seskok padákem, pro nadšence vodních sportů je k dispozici jízda na vodních lyžích. Adrenalinové zážitky se snaží dát lidem to, co hledají. Nikoho nenechají chladnými, ba naopak.

Tandemový seskok padákem i pro ženy

Nechte se vynést do výšky 4 000 metrů letounem, a pak s tandem pilotem skočte, užívejte si volného pádu rychlostí až 200 km/hod. Tandemový seskok padákem vám umožní zhlédnout svět z ptačí perspektivy. Do těla se dostane dostatečná dávka adrenalinu, ale také ve vás tandemový seskok padákem zanechá nepopsatelné pocity. Ještě než absolvujete tandemový seskok padákem, musíte podstoupit pozemní teoretickou i praktickou přípravu, abyste věděli, co dělat, respektive nedělat na padáku. Tandemový seskok padákem je uskutečňován za dobrého počasí, aby byl zážitek co nejefektivnější. Celý program vám zabere 3 hodiny, na které nikdy nezapomenete.

Pro více adrenalinu volte bungee jumping

Jestliže vám tandemový seskok padákem nepostačí, pak vyzkoušejte bungee jumping. Nechte se za nohy přivázat na elastické lano, a pak skočte z mostu či jeřábu. Na první pohled se to sice nezdá, ale bungee jumping je velmi bezpečný, nemusíte se tedy bát úrazu. Bungee jumping volte i jako dárek pro milovníky extrémních sportů, rozhodně ho tím potěšíte. Bungee jumping je vhodnou volbou jak pro dospělého, tak i pro teenagera, který chce vyzkoušet něco nového. Najděte si i vy sport, který vám bude vyhovovat svou extrémností a dávkou adrenalinu.

 

Comments are closed.