OstravskeNoviny.cz

Pončo jako příjemný dárek pod stromeček

Patříte mezi milovníky vodních sportů? Neexistuje sezóna, kterou byste se svým koníčkem ve vodních sportech vynechali? Anebo máte ve svém okolí někoho, kdo je takovýmto oddaným milovníkem vodních radovánek, a právě pro něj máte letos vybrat netradiční vánoční dárek?

V tom případě vás jistě potěší ponča na vodní sporty. Nejedná se o klasická ponča, jak by se mohlo na první pohled zdát, nýbrž o velmi multifunkční pomocníky, kteří vám budou ku pomoci vždy, když se vydáte ven z vody a naopak.

pončo s kapucí

Toto pončo je totiž ojedinělé v tom, že funguje na bázi klasického ručníku, který je ovšem velmi nepraktickým společníkem, potřebujete-li se usušit, když po konci vašich vodních radovánek vystrčíte hlavu z vody.

A je naprosto jedno, zda jste předtím sjížděli divokou řeku na kánoích či paddleboardu. Toto ručníkové pončo oceníte vždy.

Dárek, který potěší dospělé i děti

Tento dárek ve formě ponča jistě potěší nejen dospělé, kteří se oddávají nějakým vodním sportům či pouze milují plavání v našich vodách či u moře. Nýbrž si na své přijdou i děti, u kterých je prochlazení při neustálém pendlování mezi vodou a souší velmi časté.

Dětská ponča by tak měla být výbavou každé maminky, která se se svými ratolestmi vydá k vodě. Klasická situace, která mluví za vše je tak, když se s dítkem vydáte za krásného slunného dne k vodě a najednou z ničeho nic se obloha zatáhne a ochladí se o několik stupňů.

Dítě, které je stále rozehřáté se určitě nebude chtít okamžitě oblékat z plavek do suchého oblečení, nýbrž tak jak je, zůstane celou dobu i za změny teploty. To samé platí i v případě, kdy dítě vyleze z vody a začne se dožadovat zmrzliny, která je na druhé straně koupaliště ve stánku s občerstvením a vy ho tam v dobré víře pustíte v plavkách i tehdy, bude-li foukat slabý, ale zato zrádný vítr.

Víte, co bude následovat, když mu nedáte kupříkladu takové pončo s kapucí? Ano, správně. Dětské stonání, které vás bude stát spoustu starostí. Předejděte tak těmto nepříjemnostem včas. Barevná ponča, jsou lákadlem nadcházející letní sezóny. Za obrázky oblíbených hrdinů se na ponču vaše dítě rozhodně stydět nebude.

Pánská i dámská ponča

Samozřejmě stejně tak, jako seženete klasické dětské pončo, seženete i velmi oblíbené pánské pončo, a dokonce i dámské pončo. Potěšit tak na Vánoce můžete opravdu všechny. Pokud patříte mezi páry, kteří se rádi oddávají vodním radovánkách rok, co rok.

ponča

Jistě se vám tato výbava, která by měla, být s nadsázkou povinností bude hodit. Zejména ženy tento dárek velmi ocení, jelikož moc dobře vědí, jaké to je, převlékat se na pláži na které nejsou kabinky z plavek či dokonce neoprenu do suchého oblečení. Stud tak v tomto případě může jít stranou, jelikož bude stačit přehodit přes sebe pončo a je po starostech. Již žádné schovávání se za křovím.

Mrkněte na nové modely ponč Mystic na stránkách www.mysticstore.cz nebo se zastavte na Showroomu Mystic v Brně či Praze.

Comments are closed.