OstravskeNoviny.cz

Přihlaste se na jazykové kurzy angličtiny, ještě není pozdě

Angličtina je jeden z nejrozšířenějších jazyků na světě. Mnoho lidí se domnívá, že zaujímá první příčku v rozšířenosti, ale podle statistik je angličtina třetím nejrozšířenějším jazykem světa. Znalosti tohoto jazyka vyžaduje celá řada zaměstnavatelů, a tak bez znalostí angličtiny možná ani dobře placenou práci nebudete moct sehnat. Dnes se bez jazyků prostě neobejdete. Ale na učení není nikdy pozdě, přihlaste se na jazykové kurzy angličtiny, učte se, cestujte do zahraničí, studujte v zahraničí či tam pracujte, protože budete konečně umět jazyk, který vám to umožní.

Co nabízí jazykové školy v Ostravě?

Mezi velmi oblíbené jazykové školy v Moravskoslezském kraji patří Pygmalion. Jedná se o jazykové a vzdělávací centrum, které se specializuje zejména na výuku anglického jazyka. Ale od roku 1999 jazyková škola nabízí také jazykové kurzy němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny, polštiny a v neposlední řadě i češtiny pro cizince. U jazykové školy Pygmalion máte tu výhodu, že klade zvláštní pozornost na výběr svých lektorů. Budou vás vyučovat zkušení lektoři s odpovídajícím vzděláním. Dokonce jsou k dispozici i rodilí mluvčí.

Lektoři pravidelně podstupují metodické semináře, které je seznámí s nejnovějšími trendy v oblasti výuky cizích jazyků. Od roku 2004 je škola Pygmalion členem prestižní Asociace jazykových škol České republiky.

Jazykové kurzy angličtiny v různých úrovních

Jazyková škola nabízí celou řadu jazykových kurzů angličtiny. Jazykové kurzy jsou rozdělené do úrovní. V první řadě nabízí jazykové kurzy pro malé děti. Tento kurz škola pojmenovala jako Pygmalionek. Jedná se o ucelenou a promyšlenou koncepci výuky jazyka pro děti od tří let. Díky těmto kurzům mohou vaše ratolesti složit úspěšně Cambridgeské zkoušky pro děti už ve třinácti letech. Dále můžete navštěvovat jazykové kurzy angličtiny pro začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé či velmi pokročilé.

V neposlední řadě si můžete zažádat o individuální kurzy, kdy se vám bude věnovat jeden lektor. Individuální kurzy ocení zejména nadšenci, kteří se chtějí angličtinu naučit rychle a potřebují tak více pozornosti.

Nebo se přihlaste na pomaturitní studium

Další možností je pomaturitní studium, na které se mohou přihlásit úspěšní absolventi středních škol. Pomaturitní studium probíhá ve 20 vyučovacích hodinách týdně. Školní rok trvá od září do června, tak jak to studenti znají ze středních škol. Výuka probíhá v moderně vybavených učebnách vzdělávacího centra Pygmalion v Ostravě, Českém Těšíně či Třinci. Zdokonalte své znalosti a připravte se na složení cambridgeských zkoušek.

Comments are closed.