1. dubna – středa – 18.30 hodin – konec 20.10 hodin skupina ASt
Anton Pavlovič Čechov RACEK
2. dubna – čtvrtek – 18.30 hodin – konec 21.10 hodin Skupina BČt
Edward Albee KDO SE BOJÍ VIRGINIE WOOLFOVÉ?
3. dubna – pátek – 18.30 hodin – konec cca 21.00 hodin Skupina BPá
Anton Pavlovič Čechov VIŠŇOVÝ SAD
5. dubna – neděle – 18.30 hodin – konec 20.40 hodin Skupina CNe
Alan Bennett KAFKOVO BRKO
6. dubna – pondělí – 18.30 hodin – konec 19.40 hodin Mimo
Samuel Beckett ŠŤASTNÉ DNY
7. dubna – úterý – 18.30 hodin – konec 20.30 Mimo
David Farr BRÝLE ELTONA JOHNA
9. dubna – čtvrtek – 18.30 hodin – konec 19.45 hodin Skupina AČt
Emil Artur Longen DEZERTÉR Z VOLŠAN
15. dubna – středa – 18.30 hodin – konec cca 21.00 hodin Skupina BSt
Anton Pavlovič Čechov VIŠŇOVÝ SAD
16. dubna – čtvrtek – 18.30 hodin – konec 21.00 Mimo
Frank Wedekind PROCITNUTÍ JARA
17. dubna – pátek – 18.30 hodin – konec 20.00 hodin Mimo
Sean O´Casey – Jiří Krejčík PENSION PRO SVOBODNÉ PÁNY
19. dubna – neděle – 18.30 hodin – konec 21.10 hodin Mimo
Edward Albee KDO SE BOJÍ VIRGINIE WOOLFOVÉ?
21. dubna – úterý – 18.30 hodin – konec 21.00 hodin Skupina CÚt
William Shakespeare SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ
23. dubna – čtvrtek – 18.30 hodin – konec 20.40 hodin Mimo
Petr Zelenka PŘÍBĚHY OBYČEJNÉHO ŠÍLENSTVÍ
24. dubna – pátek – 17.00 hodin Mimo
Anton Pavlovič Čechov VIŠŇOVÝ SAD
Benefice Aleny Sasínové-Polarczyk
Dobrovolný příspěvek bude věnován Soukromé základní škole speciální pro žáky s více vadami, Ostrava, s.r.o.
26. dubna – neděle – 18.30 hodin – konec 19.40 hodin Mimo
Samuel Beckett ŠŤASTNÉ DNY
29. dubna – středa – 18.30 hodin – konec 21.10 hodin DERNIÉRA
Anton Pavlovič Čechov RACEK
PŘIPRAVUJEME
3. května – neděle – 18.30 hodin – konec 20.40 hodin DERNIÉRA
Alan Bennett KAFKOVO BRKO
10. května – neděle – 18.30 hodin – konec cca 21.00 hodin PREMIÉRA
Dea Loher TETOVÁNÍ
11. května – pondělí – 18.30 hodin – konec cca 21.00 hodin Skupina U
Dea Loher TETOVÁNÍ
13. května – středa – 18.30 hodin – konec 20.40 hodin Mimo
Emil Artur Longen DEZERTÉR Z VOLŠAN