OstravskeNoviny.cz

Půjčovna dodávek Ostrava

Stěhovali jsme se z naší zapadlé vesnice Malenovic do Ostravy. Já jsem tam se svou rodinou bydlel od narození. Ale rozhodli jsme se upustit od neustálého opravování staršího baráčku a zvolit bydlení stranou ve Výškovicích u Bělského lesa. Hlavní problém byl s věci, které jsme měli v baráku. Hromada potřebných věcí, které jsme si chtěli odvést do Ostravy. Od nejrůznější maličkostí na půdě, až po veliké skříně a stoly. Stěhovací společnosti, jak jsem se dozvěděl od svého přítele jsou častokrát časově nepřesné a extrémně drahé.

dodávka

Doporučil mi tedy tento internetový odkaz: www.dodavky-ostrava.cz. Půjčovna dodávek. Z prvu jsem si říkal, proč, když můžu požádat někoho kdo je na takové věci specialista. Ale po rozhovoru se svou manželkou jsem se rozhodl pro to vyzkoušet to. Je to nejspíš jediná půjčovna dodávek v Ostravě. Webová stránka je skvěle přehledná a stoprocentně ověřená co se kvality týče. Neměl jsem žádný problém. A nyní všem mým známým, kteří chtějí něco někam odvést, nebo se kompletně stěhovat doporučuji tuto stránku.

Mohl jsem si vypůjčit dodávku za poměrně nízkou cenu a oproti stěhovákům jsem si stěhování mohl korigovat sám. To mě velmi potěšilo. Zapůjčil jsem si dodávku na dvanáct hodin. A ani s půjčením ani s odevzdáním dodávky nebyl žádný problém. Na autě bylo znát, že se o něj někdo velmi dobře stará. I po horších dopravních komunikacích, které nejsou v Malenovicích ničím zvláštním si auto bez problému poradilo.

Největší legrace byla s nakládáním a se samotným odvozem. Nikdy jsem tu čest opravdově neměl. Už vím jakou nepříjemnou práci stěhováci dělají. Rozřízl jsem si o roh skříně kousek stehna. Takže mě manželka ještě vezla na Frýdeckou pohotovost. Což nebyla úplně příjemná situace, ale manželka to v pořádku odřídila bez zbytečných komplikací až k Bělskému lesu. Je skvělé, že nějaká taková společnost něco takového umožňuje.

Comments are closed.