OstravskeNoviny.cz

Rebelem roku v kraji je firma, která půjčuje auta zadarmo

Služba bezplatného zapůjčení automobilu poškozenému autonehody zvítězila v nové kategorii Byznys Rebel prestižních podnikatelských soutěží Firma roku a Živnostník roku nad garantovanými cenami energií a nadstandardní péčí o prodejce značkového textilu. Vítězná ostravská firma RPS Czech má tak velkou šanci stát se i národním vítězem v soutěži, ve které mobilní operátor Vodafone hledá v regionech firmy s nejlepší péčí o zákazníka.

“V nové kategorii Byznys Rebel chceme ocenit podnikatele, kteří se odlišují tím, že zákazníkům nabízejí originální výhody a snaží se o ně starat lépe, než je na trhu běžné,” říká ředitelka Vodafonu ČR Muriel Anton. Dle ní vítěz ocenění Byznys Rebel Moravskoslezského kraje 2008 splňuje podmínky soutěže na 100 %. Poškozený z automobilové nehody již nemusí platit autopůjčovně za vůz a čekat, až pojišťovna vše vyřídí a zpětně proplatí pronájem vozidla. Znalecká kancelář RPS Czech bezplatně zastupuje poškozeného po dopravní nehodě a bez záloh mu půjčí vůz do doby, než bude jeho automobil opět v původním stavu. „Od konkurence se odlišujeme tím, že za zákazníka vše zaplatíme, dopřejeme mu klid a řešíme za něj veškeré nároky s pojišťovnou. To vše bezplatně,“ sděluje majitel firmy Pavel Syslo.

„Vodafone nám pomáhá oslovit další podnikatele tím, že vyzdvihuje péči o zákazníky, zatímco Firma roku je postavena na finančních ukazatelích,“ vysvětluje manažerka podnikatelských soutěží Soňa Kotrbová z pořadatelské agentury Bison & Rose, proč byla v třetím ročníku podnikatelských soutěží vyhlášena nová kategorie. Dalšími zajímavými kandidáty o titul Byznys Rebel byl energetický dodavatel Lumius, který nabízí jasnou cenovou politiku. Nabídkou pevné ceny za dodávku plynu a elektřiny na roční i víceleté období přijímá na sebe riziko zvyšování cen, které jsou nyní ve světě obvyklé. Nebo výrobce kvalitního sportovního oblečení UAX nabízí prodejcům zdarma atraktivní návrh interiéru prodejny a oblečení personálu.

První ročník nové kategorie Byznys Rebel byl vyhlášen v rámci prestižních podnikatelských soutěží o Ceny Hospodářských novin Vodafone Firma roku 2008 a Makro Živnostník roku 2008. O titul Byznys Rebel usiluje v celé zemi stovka firem, které nabízejí výrobky a služby za jiných, pro zákazníky příznivějších podmínek. Šanci získat ocenění a zajímavé benefity mají například firmy, které neúčtují matoucí příplatky a nelákají lidi na neúplné ceny, ale naopak dávají zákazníkům něco navíc, například poskytují neomezenou záruku nebo nesvazují zákazníky smlouvami.

Do 9. října budou probíhat krajská kola, kde budou vyhlášeni regionální vítězové soutěží Makro Živnostník roku 2008, Vodafone Firma roku 2008 a Byznys Rebel 2008. Finále podnikatelských soutěží bude 20. listopadu.

Comments are closed.