OstravskeNoviny.cz

S ročním balíčkem mějte BOZP a PO stále pod kontrolou

Bezpečnost práce a požární ochrana – dvě oblasti, které jsou zároveň zákonné povinnosti. Je skutečně se zákona stanovené je mít pod kontrolou, bohužel málokterý podnikatel BOZP a PO pod kontrolou má. Kdyby se však při neohlášené kontrole ze státní správy ukázalo, že BOZP a PO vyřešené nemáte, následovalo by udělení velmi vysoké pokuty, která se může dostat až do výše několika set tisíc korun. Takto vysoká pokuta může mnohé drobné živnostníky dostat i do krachu, čímž pro ně dráha podnikatele končí. 

Abyste tedy předcházeli nemilosrdně vysokým pokutám, doporučujeme investovat do ročního balíčku služeb BOZP a PO firmy Etxtéria, který se trefně nazývá Klídek. Díky tomuto ročnímu balíčku budete skutečně v klidu, jelikož budete vědět, že je o BOZP a PO postaráno, tudíž vás žádná neohlášená kontrola nemůže překvapit. 

Díky ročnímu balíčku služeb BOZP a PO budete bezpečně podnikat, nebudete zbytečně utrácet ani tehdy, kdy by přišla neohlášená kontrola, ani tehdy, kdy se na pracovišti stane úraz. 

Seznamte se ročním balíčkem Klídek

Roční balíček Klídek je vlastně roční balíček služeb BOZP a PO. Zahrnuje všechny pravidelné činnosti, které jsou potřebné k tomu, aby se splnily zákonné povinnosti v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Roční balíček je takovou pojistkou toho, že v případě kontroly ze státní správy projdete skutečně na výbornou.

Co vás v balíčku čeká?

Abychom však byli o něco konkrétnější, v balíčku na vás čeká pravidelné školení v BOZP a v PO, také vás čeká zastoupení v případě kontroly z OIP, součástí balíčku jsou také pravidelné kontroly z PO, ochrana při rizicích spojených s požární ochranou, taktéž se budou pravidelně kontrolovat termíny školení a prověrek.

Roční balíček služeb Klídek je možné objednat online, a to vyplněním formuláře na www.bezpecnepodnikani.cz.

Comments are closed.