OstravskeNoviny.cz

Udělejte pro své dítě maximum aneb angličtina pro děti Ostrava

Chcete pro své dítě to nejlepší? Dopřejte mu výuku angličtiny už od tří let. Angličtina pro děti Ostrava je vyučována zcela jinak než angličtina u dospělých. Profesionální lektorský tým používá k výuce kvalitní učební materiály a metodika výuky vychází z nejnovějších poznatků. Angličtina pro děti Ostrava neučí děti žádná slovíčka nazpaměť, nebo gramatiku, ale snaží se, aby si děti samy zapamatovaly skupiny podstatných jmen a také aby se naučily jazyk vnímat jako celek.

Jednoleté pomaturitní studium Ostrava

Myslete také na své starší děti, které úspěšně odmaturovaly. Pokud se nedostaly na vysokou školu, mohou vyzkoušet pomaturitní studium Ostrava. Výuka probíhá 20 hodin týdně, a to od pondělí do pátku a od září do června. Jeden rok na jazykové škole vám může dát bohaté znalosti a zdokonalit vás v komunikaci v angličtině. Pomaturitní studium Ostrava vás připraví na pracovní i studijní život. Anglický jazyk budete ve svém životě potřebovat.

I ve Frýdku-Místku se vyučuje angličtina

Na oblíbenosti neztrácí ani angličtina Frýdek-Místek. Dnes se lidé chtějí v jazycích vzdělávat ve všech koutech České republiky a Frýdek-Místek není výjimkou. Anglický jazyk je velmi důležitý pro osobní, pracovní i studijní život. Dnes se bez angličtiny prostě neobejdete. Angličtina Frýdek-Místek je odstupňovaná podle úrovní a vy si můžete na základě svých znalostí vybrat svou úroveň. Zlepšujte se v jazycích, bude se vám to hodit.

Comments are closed.