OstravskeNoviny.cz

Úložných prostorů není nikdy dost. Jak vyřešit nedostatek místa?

V každé druhé domácnosti se řeší jeden problém, a sice nedostatek úložného prostoru. Lidé mají hromadu věcí, ale nemají, kam je uskladnit. Proto nakupují velkou spoustou komod a skříní, jenže ty jenom zabírají jenom velkou spoustu místa. Jde to však dělat trochu chytřeji. Existují typy úložných prostor, jež tolik místa nezaberou, zato pojmou celou spoustou věcí. Do čeho se tedy vyplatí investovat?

Kovové regály do každého sklepa nebo garáže

Velkým problémem bývají malé prostory ve sklepech, garážích nebo v komorách. A paradoxně právě tady potřebují lidé ukrývat celou spoustu věcí (zpravidla nejvíce z celého domu). A tak se ptají, jak problém s nedostatkem prostoru právě v těchto částech domu vyřešit. Odpověď je ale prostá – chce to kovové regály

Jedná se o praktického, navíc poměrně levného společníka, na kterého je spolehnutí. Kovové regály hravě odolávají vlhkosti sklepa i garáží čili se jejich pořízení opravdu nemusíte obávat. 

Do ložnice postele s úložným prostorem

Poměrně velký otazník visí nad jednou věcí, a sice nad tím, jak či kam uložit peřiny nebo polštáře pro hosty. Těchto věcí je v domácnosti víc než dost, čemuž se nelze divit, ale kam je schovat, abychom je případně měli vždycky po ruce a hravě jsme je dokázali vytáhnout?

Ideální je, pokud bude vaše pokoj v ložnici s úložným prostorem. I když je to trochu v rozporu s feng-šuej, je to jednoznačně možnost, jak ušetřit trochu místa. Navíc se jedná o prostory, kterých si prakticky nevšimnete, dokonce o ně nebudete moct ani zavadit. A to je skvělé, nemyslíte?

Stylové boxy všude po domě

V současné době se ví, že pokud chcete mít příjemný interiér, musí být zařízený k naprosté dokonalosti. A abyste tohoto pocitu dosáhli, je zapotřebí zvážit stylové boxy, kterými vyplníte každý volný kout v domácnosti. 

Mohou být různě zbarvené, mohou být vyrobené z mnoha různých materiálů. Nakonec je to opravdu jenom na vás, pro jakou alternativu se rozhodnete. Schovat do nich můžete jak drobnosti, tak i knihy nebo časopisy.

Comments are closed.