OstravskeNoviny.cz

O opravy notebooků je stále zájem, a to i navzdory levné elektronice

Stačí otevřít reklamní leták některého z mnoha elektroprodejců. Ceny nových notebooků jsou často až podezřele nízké. Méně nároční uživatelé si vystačí i se stroji v cenové hladině pod deseti tisíci. Proto se nabízí otázka, zda se ještě vůbec vyplatí oprava porouchaného notebooku. Podle techniků z ostravských poboček servisního střediska ABAX ano.

Kdo je typický zákazník servisu notebooků?

Servis notebooků Ostrava realizuje velké množství oprav. A kdo v dnešní době preferuje opravu před pořízením nového modelu? Technici uvedli, že do nejpočetnější skupiny zákazníků patří lidé, kteří neradi zbytečně vyhazují peníze. Dále pak majitelé dražších počítačů, protože je oprava vyjde podstatně levněji než v autorizovaném servisu.

 HP servis Ostrava

Můžete „neznačkovému“ servisu důvěřovat?

Někteří lidé neautorizovaným servisům nedůvěřují. Obecně však nelze házet opravny do jednoho pytle. Pobočky servisního centra ABAX disponují špičkovou technikou, která umožňuje technikům efektivní práci.

Odborníci z pobočky HP servis Ostrava prozradili, že jsou levnější než autorizované servisy hned z několika důvodů. Tím hlavním je způsob, jakým přistupují k opravám. Zatímco značkové opravny musí dodržovat standardizované postupy, které obvykle spočívají ve výměně celé základní desky, technici z ABAXu se snaží o výměnu vadného komponentu.

Asus servis Ostrava

Až se vám porouchá notebook, nemusíte nikam chodit

Jak proces opravy probíhá? Pokud váš notebook přestane fungovat, vyberte si příslušnou pobočku (např. Asus servis Ostrava apod.), objednáte svoz a počkáte na výsledky diagnostiky. Technici vám objasní příčinu problému a prozradí kalkulaci. Budete-li s cenou souhlasit, realizují opravu a notebook vám pošlou zpět. O rentabilitě oprav svědčí fakt, že se pro servis rozhodne 8 z 10 zákazníků.

Comments are closed.